Coconut Cream nově spuštěn

Prohlížíte si různé recepty, procházíte z kategorie do kategorie a možná právě přemýšlíte, kde jste se to ocitli. Zde najdete informace o této stránce.

Kde se právě nacházíte a co je to Coconut cream?

Jedná se o stránky o zdravém vaření a pečení od vegenky. Recepty jsou ale určeny všem. Především mohou pomoci lidem s alergiemi na mléko (laktóza či kasein), vejce a v menším množství jsou zde i zastoupeny bezlepkové recepty. Čerpat zde mohou ale i lidé se zdravým životním stylem nebo lidé co mají ze zdravotních důvodů různá stravovací omezení (bez bílého cukru, nízký obsah tuků atd...) Osoby držící redukční dietu si zde mohou vybrat nějaký moučník na víkend, který je z jejich dietního plánu jistě nijak nevykolejí.


Proč zrovna coconut cream?

Nenajdete zde recepty s ilustračními fotografiemi, které tak v oblibě mívají některé stránky se zdravými recepty, kdy vetšinou upečené cukroví či pečivo vypadá úplně jinak než na fotografii. Vyhnete se zde bílým jedům jako je rafinovaná mouka (s výjimkou bílé polohrubé mouky pšeničné v BIO kvalitě, bílé polohrubé mouky špaldové v BIO kvalitě) a pokud je v receptu zastoupena BIO mouka polohrubá bílá je doplněná moukou celozrnnou. Pokud nechcete na stránky každý den docházet, můžete nás také sledovat na facebooku a číst si, co připravujeme za recepty a co je například nového. Můžete se ptát na konkrétní suroviny a postupy přímo autorky prostřednictvím komentáře, kontaktního formuláře či facebooku a ta Vám s radostí odpoví. A na závěr to nejdůležitější, pokud dodržíte recept nebudete potřebovat žádné živočišné produkty a podpoříte tak dobrou věc.


Co znamenají ikonky a je jich potřeba tolik?

Někoho jistě napadá, proč jsou pod receptem ikonky pro vegany a pak dále ikonky s přeškrtnutým mlékem a vejcem.Odpověď je jednoduchá. Lidé co nejsou vegani veganskou ikonku znát nemusí. Tak vycházím vstříc všem návšťěvníkům, aby si každý mohl přít na své.

Vegany Alergiky na mléko Alergiky na vejce Bezlepkovou dietu Diabetiky Redukční diety

Lucie Sedláčková
14.11.2013
Komentáře


Přidat nový komentář:UszVB | 21. 4. 2021, 1:19
Medicines information sheet. What side effects?
where can i gind generic lyrica? in the USA
All news about meds. Get information now.